+421 944 169 485 ahoj@hiroas.sk
Budatínska 3230/16
851 06 Bratislava - mestská časť Petržalka

Klienti, ktorým pomáhame rásť

Každý klient je iný a má iné potreby. Preto ku každej spolupráci pristupujeme individuálne a presne tak, aby sme dokázali splniť aj tie najnáročnejšie podmienky. Spoluprácu zakladáme výlučne na dôvere a vzájomnom rešpekte. Keď ju s nami uzavriete, môžete sa tešiť nielen z profesionálnych výsledkov, ale aj zo skvelého servisu a priateľského prístupu. Zoznámime vás s digitálnym svetom a budeme pri vás počas celého procesu budovania vašej značky.

Vyberte si kategóriu

Marketingová kampaň
Správa soc. sietí
Tvorba webov & e-shopov
Firemná identita
Analýza & stratégia
Foto & video
Duálna Akadémia
Moderná inštitúcia si zaslúži moderný marketing. Tešíme sa z dlhoročnej spolupráce s Duálnou Akadémiou, ktorej zastrešujeme všetky sociálne siete (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube, TikTok), spravujeme reklamné kampane zamerané na mladé, ale aj staršie publikum. Tvoríme propagačné materiály a zabezpečujeme plynulú prevádzku ich webovej stránky. Sme radi, že aj vďaka tomu pomáhame vytvárať na Slovensku moderné školstvo.
https://dualnaakademia.sk
Foto & video
Správa soc. sietí
Marketingová kampaň
Duálna Akadémia
N.E.S.S Clinic - Estetická medicína
„Dotknite sa s nami krásy“
Pre milé, krásne a najmä profesionálne doktorky, ktoré sa rozhodli otvoriť si súkromnú estetickú a dermatologickú kliniku v Nitre sme vytvorili takýto elegantný, štýlový a hlavne women friendly web.
V nádhernom salóne Dr. Belúchovej a Dr. Černákovej sme následne v spolupráci so šikovnými influencerkami Klaudia Smolen a Simona Sercel nafotili viacero zaujímavých beauty zákrokov. 💉
Ďakujeme, bola veľká radosť s Vami spolupracovať.
https://nessclinic.sk/
Tvorba webov & e-shopov
Foto & video
N.E.S.S Clinic - Estetická medicína