+421 944 169 485 ahoj@hiroas.sk
Budatínska 3230/16
851 06 Bratislava - mestská časť Petržalka

Klienti, ktorým pomáhame rásť

Každý klient je iný a má iné potreby. Preto ku každej spolupráci pristupujeme individuálne a presne tak, aby sme dokázali splniť aj tie najnáročnejšie podmienky. Spoluprácu zakladáme výlučne na dôvere a vzájomnom rešpekte. Keď ju s nami uzavriete, môžete sa tešiť nielen z profesionálnych výsledkov, ale aj zo skvelého servisu a priateľského prístupu. Zoznámime vás s digitálnym svetom a budeme pri vás počas celého procesu budovania vašej značky.

Vyberte si kategóriu

Foto & video
Marketingová kampaň
Správa soc. sietí
Tvorba webov & e-shopov
Firemná identita
Analýza & stratégia
Duálna Akadémia
Moderná inštitúcia si zaslúži moderný marketing. Tešíme sa z dlhoročnej spolupráce s Duálnou Akadémiou, ktorej zastrešujeme všetky sociálne siete (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube, TikTok), spravujeme reklamné kampane zamerané na mladé, ale aj staršie publikum. Tvoríme propagačné materiály a zabezpečujeme plynulú prevádzku ich webovej stránky. Sme radi, že aj vďaka tomu pomáhame vytvárať na Slovensku moderné školstvo.
https://dualnaakademia.sk
Marketingová kampaň
Foto & video
Správa soc. sietí
Duálna Akadémia
Celoslovenská reklamná kampaň pre Trenčín Región
Táto reklamná kampaň bola pre nás špeciálna, pretože sme zastrešovali nielen online, ale aj offline prostredie. Naša práca začala vymyslením claimu kampane, pokračovala grafickými podkladami, nákupom mediálneho priestoru a spustením mesačnej kampane. Jej cieľom bolo podporiť dobrú vec - návštevnosť regiónu Trenčín a Východnej Moravy. Veľmi si ceníme túto spoloprácu, ktorá bola od začiatku fantastická, o čom svedčí úspech reklamy na sociálnych sieťach, Google, v rádiu, v printe, na billboardoch i na citylightoch.
https://www.trencinregion.sk
Marketingová kampaň
Celoslovenská reklamná kampaň pre Trenčín Región