+421 944 169 485 ahoj@hiroas.sk
Budatínska 3230/16
851 06 Bratislava - mestská časť Petržalka

NAŠI KLIENTI PRE NÁS ZNAMENAJÚ MNOHO

Analyzujeme, odlišujeme, tvoríme, milujeme, budujeme, zachytávame. A okrem toho veľa premýšľame, píšeme, kreslíme, programujeme, fotíme a pracujeme na tom, aby sme našim klientom pomohli vybudovať stabilnú značku. Svoju firemnú identitu s nami môžeš vytvoriť pekne od začiatku, krôčik po krôčiku, alebo s tebou naskočíme do rozbehnutého vlaku, nakopneme tvoje spiace sociálne siete, vytvoríme nezabudnuteľnú reklamnú kampaň alebo navrhneme webstránku, vďaka ktorej ťa už zákazníci nebudú prehliadať. Nepotrebuješ mať státisíce eur, stačí chuť posunúť sa vpred a vystreliť svoju značku do sveta.

Ktorá kategória ťa zaujíma

Analýza & stratégia
Foto & video
Reklamná kampaň
Správa soc. sietí
Tvorba webov & e-shopov
Firemná identita
Frikas - potraviny pre gastronómiu
Spoločnosť Frikas je popredným dodávateľom kvalitných potravín. V neľahkej pandemickej situácii sme spoločne pracovali na budovaní značky a rozširovaniu povedomia o nej, aby sa uľahčil prístup aj bežného človeka k širokému sortimentu potravín. Pomocou sociálnych sietí sme Frikas dostali k novým zákazníkom, ktorí ocenia rýchlosť dodania, kvalitu výrobkov a priateľský prístup.
http://www.frikas.sk
Správa soc. sietí
Foto & video
Frikas - potraviny pre gastronómiu
Goldfish Vám neprinesie iba šťastie, ale aj skvelú kávu
Branding je zásadný pre každého klienta bez ohľadu na to, aký tovar či službu ponúka. Goldfish sa nám podarilo odlíšiť od ostatných, hoci nové rybky to majú v rybníku vždy ťažšie. Je pre nás veľkým zadosťučinením držať v rukách lahodnú kávu v poháriku s logom, ktoré sme len pár týždňov predtým stvorili a tešíme sa z každého nového úspechu tohto ambiciózneho projektu.
Správa soc. sietí
Firemná identita
Goldfish Vám neprinesie iba šťastie, ale aj skvelú kávu